Revoluce ve správě sportovních klubů

16. 4. 2020

Český sport už tak dlouho zoufale volá po transparentnosti poskytování dotací a digitalizaci. Už nemusí! Na scénu totiž přichází produkt od českých vývojářů a sportovních nadšenců SPORTES. Jedná se o nový administrativní a evidenční systém, který umí pracovat s členskou základnou mládežnických klubů. Díky tomu může český sport konečně vstoupit do 21. století.

Systém má celou řadu šikovných funkcionalit jako je evidence členů v souladu s GDPR, plánování tréninků, tréninkových skupin a přiřazování trenérů k nim. Kontroluje také platby příspěvků a páruje je s jednotlivými hráči díky propojení s bankovním účtem.

SPORTES zjednodušuje trenérům a manažerům sestavování podkladů pro dotační tituly jednotlivých samospráv a MŠMT(NSA). Vytváří jedinečnou „digitální stopu dítěte“ a hlídá jeho docházku na tréninky a turnaje během celého roku. Potřebné informace lze tak jednoduše nakombinovat podle požadavků jednotlivých dotačních institucí.

Navíc intuitivní aplikace, která je zdarma ke stažení, zjednodušuje komunikaci klubu s rodiči a hráči.

Prestiž systému SPORTES dokazují i ambasadoři Pavel Stara a Michal Eisenkolb. Podívejte se, jak popisují svojí motivaci stát se ambasadorem projektu.

Pavel Stara, generální ředitel BK Pardubice „Celých 20 let jsem manažerem v basketbalu, hlavně na klubové úrovni. Díky tomu, si troufám tvrdit, se orientuji ve veškerých činnostech klubu. Od mých začátků se změnilo opravdu mnoho: začaly se využívat IT technologie, zvýšily se požadavky na hráče a rychlost komunikace. SPORTES všechny nároky splňuje a spojuje je na jednom místě. Tím významně ulehčuje řízení klubu.”

Michal Eisenkolb, Trenér roku oceněný v rámci projektu Díky, trenére „Používání systému mi, jako trenérovi, umožňuje plně se soustředit na opravdu důležité věci. Tedy přípravy tréninků a další vzdělávání, na které mám díky SPORTES více času. Prostě mi zjednodušuje život!”