“S přibývajícím počtem členů bylo práce čím dál víc. Proto jsme se začali poohlížet po systému, který by vše spojoval na jednom místě.” popisuje Ondřej Hudeček.

3. 8. 2020

Co vzbudilo Váš zájem o evidenční systém do klubu?

VK Karlovarsko se za svoji šestiletou existenci rozrostl a jeho členská základna se neustále zvětšuje. Každý rok jsme složitě řešili administraci mládeže, evidenci členů, vyplňování různých formulářů atd. S přibývajícím počtem členů bylo práce čím dál víc. 

Proto jsme se začali poohlížet po systému, který by vše spojoval na jednom místě – pro vedení klubu i pro trenéry.

Ondřej Hudeček, bývalý volejbalový reprezentant a kapitán národního týmu, působí od loňského roku jako manažer klubu VK Karlovarsko. Právě v tomto klubu letos vyzkoušeli systém Sportes. Co na něj volejbalová legenda říká? Odpověď se dozvíte v našem exkluzivním rozhovoru. 

Proč zrovna Sportes?

Při hledání vhodného systému pro náš klub se nám do rukou dostala zkušební verze systému Sportes. Evidenční systém Sportes nás zaujal hlavně svými funkcemi. Zjistili jsme, že umí vše, co jsme potřebovali. Systém byl také velice intuitivní a nahrání všech potřebných dat proběhlo rychle a bez problémů. 

Velkou výhodou pro nás, jako český klub, je fakt, že Sportes je tuzemský systém. Proto je neustále kompatibilní s požadavky dotačních programů a to značně šetří náš čas.

Jak se Vám se Sportesem pracuje?

Momentálně se systémem seznamujeme všechny trenéry. Od nového školního roku bude veškerá komunikace s rodiči a dětmi již probíhat přes Sportes.

Největší pozornost jsme věnovali nastavení systému a jeho přizpůsobení našim požadavkům. S tím mi skvěle pomohla sympatická slečna z podpory. Doporučuji všem uživatelům Sportesu, aby se s podporou spojili. Protože správné nastavení určuje, jak dobře se Vám se systémem bude pracovat a zároveň využijete veškeré jeho funkce.